AraWhatsApp
WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp İletişim
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?

Dış Cephe Giydirme

Dış Cephe Giydirme

Hemen her ev sahibinin en büyük sorunlarından birisi ısı yalıtımı, ses, nemlenme ve rutubettir. Evlerin içini ve dışını bir felakete çeviren bu durumlar günümüzde birçok ev sahibinin en büyük sorunudur. Her ay artan zamlarla birlikte yakıt masraflarının artışı ve yalıtımsız bir evde ısınmak için yapılan çabalar bunlara verilecek basit örneklerdir.

Ay içerisinde harcadığınız yakıt masrafının neredeyse yarısını bir kenara bırakmak ve daha kaliteli konforlu bir evde oturmak için teknolojik gelişmelerle beraber yeni bir ürün inşaat sektöründe yerini aldı. Dış cephe giydirme,  bu yöntemle binanızın eski kötü görüntüsünü istediğiniz gibi şekillendirebilir ve ısı yalıtımı yapabilirisiniz.

dış cephe giydirme

Dış cephe giydirme evin estetik duruşunu değiştirdiği gibi %60’a varan bir ısı tasarrufu da sağlamaktadır. Ayrıca dış cephe giydirme nem ve koku oluşmasını engelleyerek rutubeti evinizde tamamen bitirir. Evinize dış cephe giydirme yaparak ses yalıtımı da sağlarsınız, bu sayede kötü sokak seslerinden uzak huzurlu bir eviniz de olur.

Dış cephe giydirme yapmak için firmamız size en kaliteli şekilde hizmet vermektedir. Bizimle birlikte kaliteli ve maliyeti düşük bir dış cephe giydirme çalışması yapmak için bize ulaşın.

cam cephe giydirme

Strüktürel Cephe Kaplama oldukça kullanışlıdır. Silikon kullanılarak yalıtım kalitesi arttırıldığından Strüktürel Silikon Cephe Kaplama olarak da bilinmektedir. Uygulama öncesi binanın yatay ve dikey açılardan ölçüleri alınarak Strüktürel Cephe Kaplama uygulamak amacı ile alüminyum karkaslar oluşturulur. Sonrasında oluşturulan bu karkaslara Strüktürel Cephe Kaplamayı tamamlamak için camlı kasetler önceden hazırlanan alanlara yerleştirilir.

Prekast Cephe Kaplama, güzel bir dış cephe görünümünün yanı sıra ısı yalıtımı, ses yalıtımı ve su yalıtımı da sağlar. Uygulama öncesi ve sonrası ısı maliyetinde ortalama %60’a varabilen bir tasarruf sağlamaktadır.

dış cephe

Dış cephe giydirme sistemleri, toplumsal ve kültürel gelişmelere bağlı olarak estetik anlayışındaki değişmeler doğrultusunda ortaya çıkmıştır. Çelik ve donatılı betonun yapı sektörüne uygulanmasının ardından yapı bileşeni olarak kullanılan dış cephe giydirme, yüksek kaliteli yapılarda kalın duvarlar yerine ince ve bina yüküne etkisi olmayan malzemelerin tercih edilmesidir. Dış cephe giydirme, üzerine etki eden çevresel yükler ve kendi ağırlığının haricinde herhangi bir yapısal yük taşımayan düşey yapı kabuğu olarak da tanımlanabilir. Şirketlerin uyguladığı çeşitli dış cephe giydirme sistemleri mevcuttur. Bunlardan bazıları;

-Klasik Cephe Giydirme Sistemleri

-Ünite Giydirme Cephe Sistemleri

-Panel Giydirme Cephe Sistemleri

-Şerit Camlı Taşıyıcı Panel Giydirme Sistemleri

-Yapısal Macun Contalama Cephe Sistemleri

-Yapısal Cam Giydirme Cephe Sistemleridir.

04 Aralık 2017
3.895 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?