AraWhatsApp
WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp İletişim
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?

DIŞ CEPHE MANTOLAMA

DIŞ CEPHE MANTOLAMA

Dış Cephe Mantolama

Dış Cephe Mantolama, sadece ısı yalıtım değil, Ayrıca ses yalıtımı da sağlamaktadır. Dış Cephe Mantolama yönteminde kullanılan yalıtım levhası, ses yalıtımı konusunda da gayet başarılıdır. Bu şekilde dışardan gelen seslerin yapı içerisine girmesi engellenmiş olur, aynı şekilde içerdeki seslerin dışarıya çıkması da engellenmiş olacaktır. Özellikle gürültülü ve kalabalık alanlarda bulunan yapılarda çok işe yarayacak olan mantolama yöntemi, yalıtım konusunda tam bir uzmandır. Mantolama işlemi yapılmadan önce iyi bir plan cetveline ihtiyaç vardır.

İlk olarak kullanılacak malzemeler tam olarak belirlenmelidir, daha sonra mantolama tekniğinin uygulanacağı yapı ile ilgili gerekli ölçüler alınmalıdır. Ölçümler yapılırken hassas ölçekler kullanılmalı, tüm detaylar göz önünde bulundurularak iyi bir plan cetveli oluşturulmalıdır.

Dış cephe mantolama ile oratalama olarak  %50 ile %60’lık ısı yalıtım tasarrufları sağlanabilmektedir. Dış cephe mantolama ile ev ekonomisine, ülke ekonomisine fayda sağlamakla birlikte uzun vadeli olarak doğaya sağlayacağı faydalarda göz ardı edilmemelidir.

Dış cephe mantolama sistemlerinde ,ısı yalıtım sistemleri , fiyatları piyasada  hemen hemen aynı ama malzemeler çeşitli dir yada işçilikler farklı çıkmaktadır sizin için araştırıp fiyatların ortalaması ve açıklaması alındı yapılan bu işlem sonucunda nem ,rutubet ,ısı yalıtımı gibi sorunlar kesinlikle ortadan kalkıyor tabi bütçeyede yardımcı oluyor. Özellikle deneyimli bir kadro olması lazım fiyat hemen hemen aynı pis ve düzgün baştan sağma çalışan bir ekibin sonrasında çıkacağı problemlerde bulmak yardım almak problem olmaktadır.

05 Aralık 2017
4.021 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

  1. İsmail Kurt dedi ki:

    Akay apartman yöneticisi olarak sizlere teşekkür etmek istiyorum. gerçekten temiz ve kaliteli bir iş yaptınız tekrardan size ve ekibinize teşekküğr ederim

    1. Erkur Yapı dedi ki:

      tavsiyeniz için teşekkürler, Yeniliklere açık olarak hizmet kalitemizi sürekli geliştirmek; her zaman daha iyiyi arayarak en yüksek değeri elde etmek tek amacımız

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?