AraWhatsApp
WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp İletişim
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?

Dış Cephe Mantolama Hakkında

Dış Cephe Mantolama Hakkında

Dış Cephe Mantolama, sadece ısı yalıtım değil, ayrıca ses yalıtımı da sağlamaktadır. Dış Cephe Mantolama yönteminde kullanılan yalıtım levhası, ses yalıtımı mevzusunda da gayet başarıya ulaşmışdır. Bu şekilde dışardan gelen seslerin yapı içerisine girmesi engellenmiş olur, aynı şekilde içerdeki seslerin dışarıya çıkması da engellenmiş olacaktır. Özellikle gürültülü ve kalabalık alanlarda bulunan yapılarda çok işe yarayacak olan mantolama yöntemi, yalıtım mevzusunda tam bir uzmandır. Mantolama işlemi yapılmadan önce iyi bir plan cetveline ihtiyaç vardır.

İlk olarak kullanılacak malzemeler tam olarak belirlenmelidir, daha sonrasında mantolama tekniğinin uygulanacağı yapı ile ilgili gerekli ölçüler alınmalıdır. Ölçümler yapılırken duyarlı ölçekler kullanılmalı, tüm detaylar göz önünde bulundurularak iyi bir plan cetveli oluşturulmalıdır.

Dış cephe mantolama ile oratalama olarak %50 ile %60’lık ısı yalıtım tasarrufları sağlanabilmektedir. Dış cephe mantolama ile ev ekonomisine, ülke ekonomisine yarar sağlamakla birlikte uzun vadeli olarak doğaya sağlayacağı faydalarda göz ardı edilmemelidir.

Dış cephe mantolama sistemlerinde ,ısı yalıtım sistemleri , fiyatları piyasada hemen derhal aynı ama malzemeler çeşitli dir yada işçilikler farklı çıkmaktadır sizin için araştırıp tutarların ortalaması ve açıklaması alındı meydana getirilen bu işlem sonucunda rutubet ,rutubet ,ısı yalıtımı benzer biçimde problemler kesinlikle ortadan kalkıyor tabi bütçeyede yardımcı oluyor. Özellikle deneyimli bir kadro olması lazım fiyat derhal hemen aynı kirli ve düzgün baştan sağma çalışan bir ekibin sonrasında çıkacağı problemlerde bulmak yardım almak sorun olmaktadır.

Dış Cephe Mantolama Fiyatları İse Şöyledir ama normal olarak araç-gereç Ve yapılan İşçilik Her firma ile kıyaslanmaması gerekir. Dış Cephe Mantolama M2 Birim Fiyatları 32 TL ile 37 TL’ Ye Kadar Fiyat Aralıklarında’dır. Mantolama Plakaları ise 3 santimetre ile 5 cmlik eps köpükler şeklindedir. Ancak Müşterilerimizin Dış Cephe’de Yanmazlık oranı ile ve ısı yalıtm oranında en çok tercih ettileri ürün ise Taşyünü Mantolama ürünüdür.

25 Aralık 2017
4.909 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?