AraWhatsApp
WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp İletişim
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?
Çocuk Parkları

Explorer Çocuk Parkları

Explorer ahşap çocuk parklarımız, +3 yaş çocuklar için dizayn edilmiş ürün serisidir.Bu seride fonksiyonellik ve çocuğun gelişim göstermesi ön planda tutulmuştur.Tırmanma,denge sağlama,yatay ve dikey geçişler gibi bir çok fonksiyonu içerisinde barındırır.

 

Château Çocuk ParklarıŞato dizaynını andıran,fonksiyonelliği yanında görselliği ile de ön plana çıkan oyun alanlarıdır.Ağ sistemleri,kaydıraklar,denge platformları içerir.Bu oyun grubu serisi oynayanlara şatoda olma hissini verir

Earth Nature Çocuk Parkları

3+ yaş grubu için yaratılmış dizayn, modüler Konstrüksiyon, uzun ömürlü materyaller ve doğal renkler, bunlar Earth Nature Çocuk Oyun Grubu serimizin karakteristikleridir.Sağlam konstrüksiyonu ve dayanıklı materyalleri sayesinde, Earth Nature oyun grupları son derece dayanıklıdır.Çocuklar için güvenli ve eğlenceli bir oyun alanı yaratır.

 

First Steps Oyun Grupları

First Steps, oyun alanlarına yeni adım atan küçük çocuklar tasarlanmış klasik ve ekolojik oyun parkları serisidir. Ana okulları için idealdir. Eğlenceli, renkli ama en önemlisi kesinlikle  eğitici ve güvenlidir!

 

Silver Oyun Grupları5 yaş ve yukarısı çocukların ilgisini çeken oyun grupları, meydan okuyucu ve çok sağlam çocuk parkları! Çelik, Alüminyum, plastik ve kauçuk gibi maddelerin çekirdek malzemeleri olduğu bu sonsuz eğlence dolu oyun alanı malzemeleri dizini aynı zamanda sağlamlıkta eşsizdir.

Natural Play Oyun Grupları

Natural Play çocuk oyun parkı serimiz, bizzat doğa tarafından dizayn edilmiş ürün serisidir.Bu serideki ürünler doğal formlarına mümkün olduğu kadar yakın şekilde işlenmiş elementlerden oluşur.Ürünlerimizde çocuklarınız doğa ile ahenk içinde eğlenceli vakit geçirebilir.

11 Aralık 2017
1.985 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?