AraWhatsApp
WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp İletişim
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?

Süreçler

Süreçler

Talep süreci: Mantolama(ısı yalıtımı) yaptırma talebiniz için firmamızla; +90 (216) 426 30 63 veya +90 (532) 235 97 63 numaralı telefondan, web sayfamız üzerinden ücretsiz keşif formunu doldurarak veya ofisimize gelerek iletişime geçilir. Müşteri ilişkileri sorumlularımız tarafından gereken bilgileriniz alındıktan sonra sizin için de uygun olan tarih belirlenerek, ölçüm ve keşif için randevu verilir.

Keşif ve ölçüm süreci: Ölçüm ekibi söz verilen tarihte binanıza gelir ve gerekli ölçümler yapılır. Yapılan ölçümler her cephede ayrı ayrı yapılarak binada ki pencere, kapı gibi bütün boşluklar metrajdan düşülür. Ayrıca yapılması istenen başka işler varsa bunlarında ölçümü yapılır.

Teklif hazırlama süreci: Yapılan ölçümlerin verileri firmamıza özel olan metraj hesap programına aktarılarak hatasız bir metraj hesabı çıkartılır. Daha sonra TS 825 ısı yalıtım standardına göre yapınıza en uygun yalıtım malzeme tipi, kalınlığı belirlenir ve fiyat teklifi hazırlanır.

Sunum ve teklif verme süreci: Fiyat teklifi hazırlandıktan sonra müşteri ilişkileri sorumlumuz tarafından teklifimizi sunmak için karşılıklı olarak bir tarih belirlenir. Belirlenmiş olan bu tarihte; yapılacak işlerin detayları anlatılır ve fiyat teklifimiz sunulur.

Sözleşme süreci: Karşılıklı olarak anlaşma sağlandıktan sonra fiyat, iş başlangıç tarihi, genel şartlar sözleşmeye detaylı olarak yazılır ve çift nüsha olarak imzalanır.

Uygulama hazırlık süreci: Yapınız (apartmanınız) mimarımız tarafından alternatifli olarak görselleştirilir. Bu görseller içinden beğendiğiniz ve uygulanmasına karar verdiğiniz cephe uygulamaya konur. İlgili belediyeden gereken izinler alınır. Yapınızda ve çevresinde uygulama için gerekli hazırlıklar yapılır. İskele kurulur. Malzeme sevkiyatı başlatılır.

Uygulama süreci: Gerekli kontrol ve denetim yapıldıktan sonra uygulama başlar. Uygulama boyunca kontrol ve denetim devam eder.

İş teslim süreci: Uygulama bittikten sonra son kontroller ve denetimler yapılır. Bu kontroller ve denetimler sonucunda iskele sökülür. Yapıda ve çevresinde gerekli temizlik yapılır. İş bina/site yönetimine teslim edilir.

05 Aralık 2017
1.505 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?