AraWhatsApp
WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp İletişim
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?

İstanbul Dış Cephe Mantolama Fiyatları  

İstanbul Dış Cephe Mantolama Fiyatları  
İstanbul Mantolama Fiyatlari için her markanın fabrika bayisinden,ücretsiz keşif ekiplerinden yararlanma imkanınızı bizimle karşılayın. Saatlerce Size ve bütçenize uygun firmayı aramak için saatlerce uğraşmayın. Fabrika bayilerinin Ayrıcalığı Sizlere Direktif olarak Fabrikadan Kamuya hizmet etmesi,mantolama fiyatlari konusundada kolaylık sağlamaktadır.

İstanbul Dış Cephe Mantolama Fiyatları  

1- Mantolama : Binalarınızın dış cephe kaplama, izolasyon, ısı yalıtım işleri firmamızın uzmanlık alanıdır.

2- Boya : Bina dış cephe silikonlu su bazlı nano teknoloji boyalar ile bina dış cephe boyama hizmetimizdir. Ayrıca daire boyama iç cephe boyama hizmetimiz vardır.

3- İnşaat : Kat karşılığı daire, müteahhit hizmetleri, yapsat daire satışlarımız vardır. Devam eden satışlarımız için lütfen iletişime geçiniz.

4- SÖVE VE DEKOR  İMALAT   : Binalarınızın dış cephelerinde kullandığımız söve çeşitlerinin üretimi ve uygulamasını profesyonelce yapmaktayız. Denizlik, fuga, kat silme, köşe taşı, payanda, sütun, çeşitlerini dilediğiniz model-desen de üretebilmekteyiz.

5- Çatı izolasyon : Binalarınızın çatılarında tamir ve tadilat yapmak, yağmur suyu oluklarını değiştirmek, kiremit aktarma, şingıl döşeme, çatı yükseltme hizmetlerimiz vardır.

6- Tamir ve Tadilat : Binalarınızda yapmayı düşündüğünüz tüm tadilat tamirat işlerinizde iç ve dış dekorasyonda deneyimlerimizden faydalanabilirsiniz.

7- İskele : Firmamız bünyesinde bulunan iskeleleri uygunluk ölçüsünde kiralayabilirsiniz.

8- Termal Kamera : Isı yalıtımda ısı kaybı raporları önemli yer tutmaktadır. Firmamız termal kameralar ile binalarınızda enerji kayıp ölçümü yapmaktadır.

9- Enerji Kimlik Belgesi :Yasal zorululuk olan bina enerji kimlik belgelerinizi mantolama işleminizden sonra firmamızdan ücretsiz talep edebilirsiniz.

10- Drenaj : Bina temelinde oluşan nem ve rutübet problemlerinizi engellemek için mutlaka yaptırmanız gereken drenaj işlerinizde firmamıza danışınız.

11- Ferforje ve küpeşte : Dışcephe denince olmazsa olmazlardan ferforje ve alüminyum küpeşte hizmetimiz bulunmaktadır. Kare küpeşte, yuvarlak küpeşte ve elips küpeşte çeşitlerimiz bulunmaktadır.

12- Akıllı bina sistemleri : Binalarınıza uzaktan hükmedebileceğiniz akıllı ev sistemleri firmamız bünyesinde yapılmaktadır. Cephe yalıtım sırasında merkezi uydu sistemlerinden tutunda kapı önü kamerasına kadar bir çok sistem firmamız tarafından binalarınıza uygulanmaktadır.

13- Çevre düzenleme : Peyzaj hizmetimiz bulunmaktadır. Apartman bahçeleri dizaynı, bitkilendirme, çimleme çalışmaları ve sulama – drenaj sistemleri hizmetlerimiz bulunmaktadır.

 

İŞ BİTTİKTEN SONRA ORTALAMA 45-60 GÜN İÇERİSİNDE ENERJİ KİMLİK BELGESİ VE 10 YIL GEÇERLİ GARANTİ BELGESİ ŞİRKETİMİZ TARAFINDAN VERİLECEKTİR.

18 Ocak 2018
4.273 kez görüntülendi
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

  1. Bahattin uluocak dedi ki:

    Erkuryapı mühendislik yapmış olduğunuz disiplinli ve özverili çalışmalarınızdan dolayı sizi tebrik eder başarılarınızın devamı dilerim.HAKER konakları bahattin uluocak.

    1. Erkur Yapı dedi ki:

      Bahattin bey tavsiyeniz için teşekkürler, Yeniliklere açık olarak hizmet kalitemizi sürekli geliştirmek; her zaman daha iyiyi arayarak en yüksek değeri elde etmek tek amacımız

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?