AraWhatsApp
WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp İletişim
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?

DEĞERLERİMİZ

Anasayfa » DEĞERLERİMİZ

Yenilikçilik

ERKUR YAPI olarak hedefimiz üstlendiğimiz projelerimizde, teslimat sonrası hizmetlerde ve süreçlerde size ve müşterilerinize katma değer yaratacak değişiklikleri ve yenilikleri sizlere sunmaktır. Modern ve moda olan son trendleri sizler için takip ederek en yenilikçi çözümleri sunmak ana amacımızdır.

Takım Çalışması

Profesyonel iş akışını amatör bir ruhla harmanlayan tüm çalışma arkadaşlarımız sizlere kalite ve hizmet anlayışımızı daha iyi yansıtmak adına sürekli koordinasyon ve yardımlaşma halinde olup sorunların çözümlerinde daha hızlı hareket etmeyi hedeflemektedir. Tüm çalışmalarımız uzmanlaşmış alt birimlerimiz tarafından ayrı ayrı planlanarak işleme alınmaktadır.

Güven

“Unutmayın, bu dünyada sırtınızı her zaman yaslayabileceğiniz tek şey ailenizdir.”

ERKUR YAPI Ailesi, gücünü kurulduğu 1950’den bu zamana sadece inşa etmeyi değil aynı zamanda müşterilerimizde güven duygusunu da inşa etmeyi şiar edinmiştir. ERKUR YAPI çalışanı da sahip oldukları en değerli şeyin insanlara güven vermek ve güven ortamı oluşturmak olduğunu bilerek hareket etmekte ve görevlerini bu çerçevede icra etmektedir.

Karşılıklı güven anlayışı ERKUR YAPI ailesinin vazgeçilmez unsurları arasında yerini almaktadır.

Sosyal Sorumluluk

Toplumsal olarak sorumluklarımızın ve yükümlülüklerimizin bilincindeyiz. Bir inşaat firması olarak toplumdan aldığımız girdileri yine toplum yararına harcama konusundaki gayretimiz ilk günkü hassasiyetimizle devam etmektedir. Bu çerçevede eğitimden sanata, kültürden spora kadar birçok alanda sosyal sorumluluk adına üzerimize düşeni yapmak için var gücümüzle çalışmaktayız.