AraWhatsApp
WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp İletişim
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Biz Kimiz

Şahıs firması olarak 2013 yılında başladığımız yapı sektöründeki faaliyetlerimiz her geçen gün artan müşteri sayımız ve imza attığımız başarılı işler neticesinde 2017 yılında Ltd. Şti. olarak faaliyetlerimize devam etmemizi sağlamıştır.

Uzman kadromuz ile yıllardır hizmet verdiğimiz geniş bir hizmet bandına sahip olmamızın getirdiği tecrübe ile bir çok başarılı işin üstesinden gelmiş ve başarıya ulaşılmıştır. Yaptığımız işler: mantolama, su yalıtımı, tahliye sistemleri, seramik, fayans, kalebodur uygulamaları, dış cephe boyama, ısı yalıtımı, tadilat hizmetleri, mermer işleri, izolasyon, dekorasyon hizmetleri gibi yapı sektöründe akla gelebilecek tüm işlerdir.

Vizyonumuz; hizmet verdiğimiz alanı genişleterek sürekli tercih edilen ve sektörde lider bir firma haline gelmek.

Misyonumuz; teknolojik ve mesleki gelişim içerisinde uzman kadrosuyla sektörde güvenilir iş ve projelere imza atmak, rakiplerimizin bir adım ilerisinde sektörde farklı işleri gerçekleştirmek ve kaliteli hizmet anlayışımızı yaptığımız büyük küçük her işe yansıtmaktır.

Yıllardır müşterilerimize sunduğumuz özenli ve güler yüzlü hizmet neticesinde yapı sektöründe yer almaktayız. Sektördeki başarımızı konusunda uzman ve profesyonel çalışma ekibimize, çizdiğimiz projeler ve yaptığımız işlerde gösterdiğimiz titizlik ve özene, malzeme ve işçilik kalitemize, hızlı, söz verilen sürede işlerimizi gerçekleştirmeye, her zaman ulaşılabilir, güler yüzlü danışmanlık hizmetlerimize, uygun fiyatlandırma politikamız ve sağladığımız ödeme kolaylıklarına, yıllardır memnuniyetlerini referans oluşturarak ismimizi piyasaya duyuran müşterilerimize borçluyuz. Hedefimiz daima yüzde yüz müşteri memnuniyetiyle çalışmaktır. Kurulduğumuz ilk günden bu günlere kadar en son teknolojik gelişmeleri takip ederek yol almakta ve kendimizi geliştirmekteyiz. Kurduğumuz web sitesi, kullandığımız sosyal medya hesapları, online danışma hattımız sayesinde müşterilerimize daima bizlere ulaşma fırsatı ve kendimizi bu yollar aracılığıyla duyurma ve firma yeniliklerimizi iletme fırsatı veriyoruz. Evinizi, iş yerinizi, bahçenizi, binanızı yenileme ve tadilat işlemlerinde güven duyabileceğiniz, mekanınızı gözü kapalı teslim edebileceğiniz bir firma olmaktan mutluluk duyuyoruz. Kalite ve yetki belgeli firmamız sayesinde tüm yapı işleriniz uzman personellerimiz tarafından başarıyla yapılmaktadır.

Firma olarak yıllardır sahip olduğumuz ve benimsediğimiz değerler şunlardır:

— Dürüst çalışmak

— Çevre ve insan sağlığını göz ardı etmemek

— İşlerimizi kaliteli hizmet anlayışıyla yerine getirmek

— Tüm görevlerimizi sorumluluk duygusuyla gerçekleştirmek

— Şeffaflık ilkesiyle müşterilerimize hizmet sunmak

— Müşteri odaklı ve özenli çalışmak

— Uzmanlığa önem ve değer vermek

— Yenilikçi ve gelişimci bir tutum izlemek

— Sonuç odaklı ve iş bitirici olmak

Bu ilkeler sayesinde ve artan müşteri profilimizle sizlere ekonomik ve cazip fiyatlarla hizmet sunabilmenin gururunu yaşıyoruz. Firmamız her kaliteli malzeme ve işçilik için piyasada en ekonomik fiyat ve ödeme koşullarını sunmaktadır. Yaptığımız kampanyalarla gerek bireysel gerek kurumsal hizmetlerimizde peşin ya da kredi kartlı ve taksitli ödeme avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz. Çözüm ortaklarımızla birlikte yürüttüğümüz başarılı birliktelik işlerimizdeki kaliteye yansımakta ve müşterilerimiz tüm kaliteli firmalardan aynı anda hizmet almaktan memnuniyet duymaktadır. Sadece iş süresince değil, yaptığımız tüm işlerin sonrasında da destek hizmetlerimizle daima yanınızdayız. Müşteri danışmanlarımız 7 gün 24 saat online danışma hatlarımız ya da web site yazışma hatlarımız aracılığıyla sizlere hizmet sunmaktadırlar.

Firmamızın müşterisi olarak, sunduğumuz şu ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz:

— Ücretsiz keşif hizmeti

— Uygun fiyatlandırma

— Profesyonel ve tecrübeli ekiple çalışma

— Özenli iş takibi

— Hızlı teslimat

— Güvenilirlik ve uzun süreli kullanılabilirlik

— Kaliteli malzeme ve işçilik sunumu

— Güler yüzlü ve takipçi hizmet anlayışı

Yaptığımız tüm işlerde farklı olmayı, dünyadaki yeni nesil uygulamaları ayağınıza getirmeyi firmamızın görevi biliyoruz. Müşterilerimize güvenli ve konforlu aynı zamanda şık mekanlar yaratmak hedefiyle başladığımız işimizde başarılı işlere imza atmaktan mutluluk duyuyoruz. Sektörde yarattığımız yenilik ve farklılıklarla yapı işlerinde sektörün belirleyicisi konumunda olmaktan gururluyuz. Bu nedenle daha uzun yıllar sektördeki liderliğimizle birlikte sizlere hizmet sunmayı hedefliyoruz.