AraWhatsApp
WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp İletişim
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

BİZ KİMİZ;

Şirketimiz, yalıtım sektöründe uzun yıllar deneyim kazanmış inşaat mühendisi tarafından 2014 yılında kurulmuş ve kurulduğu günden itibaren sektöre yeni bir soluk getirmiştir.

Sahip olduğu dinamizm ve profesyonellik anlayışı ile çok sayıda yalıtım projesi gerçekleştiren firmamız 2015 yılında yeni bir oluşuma giderek daha da güçlü bir organizasyon yapısına kavuşmuştur.

Siz değerli müşterilerimize daha iyi ve kaliteli hizmet sunmak, sektöre katkıda bulunmak ve böylece çıtamızı her geçen gün biraz daha yükseğe taşımak amacıyla çıktığımız bu yolda, tüm enerjimizi, azmimizi ve bilgi birikimimizi, ilkelerimizden ödün vermeden sektörde lider firma olma yolunda;

  • Ayrıntılı keşif çalışmaları ve sonuçların doğru tahlil edilmesi,
  • Araştırmacı ve deneyimli teknik kadromuz
  • Teknolojinin tüm imkanları kullanan, iyi organize olmuş uzman ekiplerimiz
  • Doğru uygulama, kaliteli ekipman ve malzeme ile emin adımlarla

İlerlemekteyiz..

 

 

 

VİZYONUMUZ;

İşimize, insanımıza ve çevremize duyduğumuz saygıyla teknik ve estetik yönden üstün ve, kalıcı yaşam alanları meydana getirerek türkiye’ de öncü ve dünyada model bir kurum olmak.

 

 

MİSYONUMUZ;

İnsanın temel barınma ihtiyacını gidermeyi yanlızca bir mühendislik işi olarak görmeyip tekniğe estetik ve duygu yükleyerek çevreye ve şehre uyum sağlayan, insana yaşam biçimi sunan kalıcı yaşam alanları oluşturmak; Bu doğrultuda ülkemizin yapı anlayışını değiştirmek.