AraWhatsApp
WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp İletişim
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?

İstanbul Küçükyalı Mantolama ve Isı Yalıtım Firmaları

İstanbul Küçükyalı Mantolama ve Isı Yalıtım Firmaları

Küçükyalı Mantolama, Ses ve Isı Yalıtımı

Küçükyalı bölgesinde başlattığımız mantolama hizmeti ile beraber artık her boyutta ki binanıza güvenilir şekilde mantolama hizmeti alabilirsiniz. Bilindiği gibi Küçükyalı mantolama bölgesi olarak şu sıralar oldukça fazla rağbet görmeye başladı. Mantolama ustası oldukça önemlidir. Nedeni ise mantolama yapılacak olan binanın daha elverişli ve daha kalıcı çözüm olması adına iyi ustalar ile çalışmak önemlidir. Her daim kaliteli firma bulmalı ve bu konu hakkında fikir edinmelisiniz. Genelde Küçükyalı bölgesi şu sıralar yerleşke olarak fazlası ile ilerlemeye gittiğinden dolayı yeni yapılan binalar, kentsel dönüşüme uygun şekilde ayarlanıyor ve 2017 yılının sonuna doğru yaklaştığımız bu süreçte de binaların tümünün bu tarz ısı yalıtım sisteminden geçmesi hedefleniyor.

Küçükyalı dış cephe mantolamanın yanı sıra isterseniz garajlarınıza, depolarınıza ve müstakil evlerinize de bu hizmeti alabilme olanağınız mevcuttur. Sadece alanın müsaitliği ve bina yapınızın mantolamaya uygun olması durumu bizler için yeterli olacaktır. Bölgesel çalışmaların yanı sıra çatı ve diğer onarım ve mantolama hizmetlerini de ayrıcalıklı fiyatlardan müşterilerimize sunuyoruz. Farkımızı görmek ve bizden aldığınız son kalite hizmeti yaşayabilmeniz adına da sunacağımız tüm hizmeti garantileyerek kişi ve kişilere aktarmaktayız. Bizleri Küçükyalı mantolama konusunda lider yapan siz müşterilerimize çok teşekkür ederiz!

Küçükyalı mantolama olarak garanti belgesi veriyor musunuz?

Tabii ki. Aldığınız hizmeti garantisi altında sizlere sunmaktayız. Zira Küçükyalı mantolama firması olarak bu yola başladığımızdan beri pek çok apartmana ve bölgeye mantolama hizmeti verdik ve kişilere garanti kapsamı sunduk. Bu sayede de insanlar bizlere olan güveni daha fazla elde etme şansı buldular. Mantolama hizmetleri garanti belgesi altında sunulmasının yanı sıra, aynı zamanda da uzman ekibimiz ile beraber en kısa sürede tamamlanarak sizlere sunulmaktadır.

Mantolama ile beraber sizlere sağlanacak bazı ekstra durumlar da şu şekildedir;

  • Mantolama hizmeti, her zaman sizlerin çevreci duruma erişmenizi sağlar.
  • Yukarıda da bahsettiğimiz gibi daha az doğalgaz ve benzeri ısıtıcı çalıştırmanıza yardımcı olur.
  • Konforlu ve ferah olmasını sağlar.
  • Yoğuşma gibi durumlardan sizleri uzak tutar.

Mantolama yapıldıktan sonra evimiz ısınır mı?

Küçükyalı mantolama adı altında verdiğimiz hizmeti sizlere sınırsız kılmak adına günden güne çalışmaktayız. Isınma konusunda sizlere şöyle bir bilgi verebiliriz. Örneğin havanın soğukluğu 10 derece ve eviniz de bu durum ile alakalı 10 derecelik soğukluk durumuna maruz kalıyor. Küçükyalı mantolama firmamızı ziyaret ettikten sonra bizden mantolama talep edip bu hizmeti satın aldığınızda ortalama olarak evinizin +5 derece kadar ısıya eriştiğini göreceksiniz. Hava koşullarına göre her zaman sizlere bu yön de ekstra durum sağlar. Ve bu da sizlerin daha az doğalgaz çalıştırmanıza ve daha çok tasarruf etmenize yardımcı olur.

Firma Seçimi Ve Küçükyalı Mantolama Firmaları

Küçükyalı mantolama firması ararken her zaman en iyi firmaya ulaşmaya çalışın. Pek çok firma sizlere kalitesiz mallar sunarak fiyatları yarı değerinde sunmaktadır. Bu da zamanla aşınmalara ve mantolamaların kendiliğinden açılmasına sebebiyet verebiliyor. Kalitesiz mallar çok soğuk ve sıcak havalar da zamanla aşınmaya uğrarlar. Bu sebepten ötürü tekrardan mantolama yaptırmak zorunda kalabilir ve ekstradan bir masraf harcamak durumunda kalabilirsiniz. Mantolama hizmetleri her zaman doğru mal ve kalite oranında ki tutarlılığı ile sunulmaktadır. Küçükyalı mantolama firmaları da bu yön de çalışmalarını sürdürüp sizlere kaliteli mallar sunmak adına da günden güne çalışmaktadır

Firmamız, usta ekibi sayesinde müşterilerle bire bir diyaloga girmekle beraber, sizlere de tüm konu hakkında detaylı bilgiler vermektedir. Küçükyalı bu kadar geçerli kılan kısım ise zamanla gelişime açık hale gelmesinden kaynaklıdır. Bundan birkaç sene önce Küçükyalı bilindiği gibi pek çok kişi tarafından bilinmeyen bölgelerden birisi halindeydi. Oldukça büyük olan bu kesim, zamanla kentsel dönüşüme uğrayarak şuan Türkiye’de ki sayılı zenginlerin oturduğu, her türlü ulaşımın sağlandığı ve desteğin verildiği bir kent haline de dönüştü. Apartmanların bu kadar iyi görünmesinin tek sebebi de Küçükyalı dış cephe mantolama yapılmasından kaynaklı! Çünkü mantolama sizlere sadece bir ısı yalıtımı sistemi sunmaz, aynı zaman da binanızın daha lüks ve daha kaliteli görünmesini de sağlar. Birçok kişinin tercih etme sebebi de bundan kaynaklıdır. Küçükyalı ilçemizin tüm mantolama kesimli binaları da şuan kira oranını fazlası ile arttırmasına ve kişilerin daha çok tercih etmesine de neden oluyor.

Küçükyalı Mantolama Hizmetleri

Mantolama hizmeti aldığınız binanın gerek bölümleri, gerekte kat ve yükseklik alanı incelendikten sonra ortalama 1-2 hafta içerisinde hizmeti sizlere sunar ve hazır şekilde de tamamlarız. Küçükyalı mantolama firmamız, Küçükyalı geneli ve Ümraniye taraflarında da hizmet sağlamaktadır. Sadece firmamız Küçükyalı de yer alıyor, tüm İstanbul geneline de hizmet vermemiz durumlara göre de bazı illerde de sizlere bu tür desteği sunmaktadır.

  • Mantolama konusunda isim olmuş firmamız, Küçükyalı mantolama ustası konusunda işin ehli ve uzmanlaşmış kişilerle çalışmaktadır. 10’dan fazla çalışanımız aynı an da sizlere hizmet vermek adına da çalışmalara başlar.
  • Mühendislerimiz, bu konuyla alakalı sizlere sunacağı hizmetten önce proje taslağı hazırlar ve ondan sonra çalışmalara başlar. Bu da daha çok hizmet anlayışı edinmenize ve daha kaliteli hizmetler almanıza yardımcı olur. Günden güne gelişen teknik ekibimiz, sizlere de hizmet vermek için şimdiden sabırsızlanıyor!
  • Küçükyalı mantolama firmaları konusunda lider konumda olan firmamız her daim en uygun fiyata, en doğru hizmeti vermenin yanı sıra; her geçen gün de çalışmalarını bu yönde sürdürmektedir. Hemen bizimle irtibata geçerek binanızın mantolama işlemlerini de yaptırabilirsiniz.

Peki Küçükyalı Mantolama Fiyatları Ne Kadar?

Fiyatlarımız sizlerin binasına ve konumuna göre değişmektedir. Yani sizlere “xxx TL” gibi bir fiyatı bu şekilde söylememiz mümkün değildir. Önce binayı görmeli, ne kadar alan olduğuna bakmalı, kaç kat ve kaç metre kare olduğunu kestirdikten sonra fiyat çıkarma durumumuz mevcuttur. Bu nedenden dolayı net bilgileri bizden bu şekilde almanız biraz imkansız görünüyor. Mantolama fiyatları kendi arasında ki değişimiyle beraber aynı zaman da uygulanacak alanın da değişimi ile alakalıdır. Biz yine de bilgilendirmek amaçlı sizlere ortalama olarak bina için ne kadar bütçe çıkarılması gerektiği hususunda bilgiler sunacağız.

Küçükyalı dışında tüm İstanbul’da hizmet: Küçükyalı mantolama firmamız, sadece Küçükyalı genelinde olmamakla beraber tüm İstanbul ilçelerinde sizlere hizmet vermektedir. Keşif için bizi aramanız ve daha sonrasında da teknik ekibimizin bölgeye gelerek belli ölçüler ve izlenim edinmesiyle beraber de sizlere belli miktarda fiyat çıkararak işleme başlamasına yardımcı olabilirsiniz. Mantolama ile beraber daha ferah, nezih, tüm sağlık koşullarına uygun ve konforlu ev de oturmak herkes için mümkündür! Önümüz kış, pek çok kişi de mantolama konusunda fikirler almaya başladı bile! Eğer apartmanınız da hala mantolama hizmeti yok ise hemen bizimle irtibata geçerek mantolama konusunda fikirler alabilir ve bu yön de çalışmalarımızı da sizlere aktarmamızı sağlayabilirsiniz.

Küçükyalı Mantolama Firmaları ve firması için Fiyatları almak isterseniz, bizi mutlaka arayın. Küçükyalı mantolama ekiplerimiz yeni nesil ekipmanlar ve sorunsuz garantili mantolama hizmetleriyle istanbul Küçükyalı’da sizlere hizmet etmektedir.Mantolama Küçükyalı Firması olarak, Doğru hizmet ayrıcalığına fabrika bayinizle ulaşın. Sizlere hizmet etmekten memnuniye duyan Erkur Yapı Mantolama Küçükyalı Firmaları arasında en uygun fiyatları veren fabrika bayi olarak, Küçükyalı Dış Cephe Mantolama Konusunda tercih sebebini olmaktadır.

Sizlere Mantolama Firmaları Küçükyalı olarak En doğru hizmetin 24 yıldır mantolama firmaları konusunda sizlere en doğru hizmeti sunmaktayız. Fabrika Bayisi olmamız. Siz değerli Bina yöneticileri ve apartman sakinleri için mantolama konusunda tercih sebebi olmaya devam etmekteyiz.

Mantolama konusunda Polisan ve Entegre Fabrika Bayisi olamamız. Sizlere Bu konuda en doğru hizmetleri sunmakta ve her durumda tercih sebebiniz olmaya devam etmektedir. Mantolama firmaları konusunda doğru hizmet ayrıcalığını sunmaya devam etmekteyiz. Küçükyalı mantolama konusunda bir çok referansa sahip olmaya ve hizmetlerimize devam etmekteyiz. Bizi aramdan karar vermekte acele etmeyiniz.

Küçükyalı Mantolama firması olarak bizi arayın. Ücretsiz keşif ekiplerimiz adresinize gelere sizlere hizmet etmeye devam etmektedir. İstanbul Mantolama Firmaları.

İstanbul Mantolama Firmaları Konusunda Sizlere 24 Yıldır Hizmet Eden Erkur  Yalıtım Polisan ve Entegre’nin Fabrika bayi olması sebebiyle, Sizlere Uygun İstanbul Mantolama fiyatlarıyla hizmet etmektedir. Yeni nesil ekipmanlar kullanarak dış cephe mantolama firması. Sizler için En doğru Seçenekleri Sunmaktadır.

Erkur Yapı  İstanbul Mantolama Konusunda Bir çok Bölgede Hizmet Vermekle Birlikte, Her alanda başarı sağlayarak sizlere En doğru ve güvenilir Mantolama Firması olarak hizmet vermektedir. Diğer Mantolama Firmalarından Farklı yapan Konu. Erkur İstanbul Dış Cephe Mantolama Konusunda En uygun fiyatlarla en doğru seçenekleri Sunmaktadır. Kendi Alanından Bir Çok firmayı Geride Bırakarak Sizlere Hizmet vermeye Devam etmektedir.

Sizlere Mantolama Konusunda En iyi tecrübeleri yaşatan İstanbul Mantolama Firması Erkur Yapı uygun fiyat ve her sezona uygun Mantolama kampanyasıyla, Güvenilir hizmet ayrıcalığını sizlere sunmaya devam etmektedir. Dış Cephe konusunda yıllara dayalı olan tecrübemiz ve hizmetlerimizle, İstanbul Mantolama Firmaları Arasında en uygun fiyatı veren ve güvenlir hizmet ayrıcalığını sunan firma olmaktan memnuniyet duymaktayız.

İstanbul Küçükyalı Mantolama Konusunda Fabrika bayileriyle sizlere hizmet eden, Polisan ve entegrenin fabrika bayisi olarak, uygun fiyat garantisini sizlere sunmaktayız. Sizlere hizmet ayrıcalıığını sunmakta olan firmamız, Güvenlir Küçükyalı dış cephe mantolama hizmetlerinden, sorunsuz olarak yarlanmak, sizin istediğiniz bina giydirmesi ve ısı yalıtımını yapmak, profesyonel ekiplerimiz ve yeni nesil ekipmanlarımızla çok kolay..

Mantolama, ancak doğru ve düzenli bir biçimde yapıldığı zaman tam verim alınabilir. Bu sebeple şimdi de doğru bir mantolama tekniğinde olması gereken özellikleri sıralamaya çalışalım. Her şeyden önce mantolama işlemi sırasında hava koşullarının çok önemli olduğunu söylemeliyiz. Özellikle yağmurlu ve karlı günlerde mantolama işlemi yapmak sakıncalı olabilir, özellikle zemin mantolama işlemi esnasında bu tür zamanlara denk getirmemeye çalışmalıyız. Dikkat etmemiz gereken bir diğer durum da ısı yalıtım levhasının genişliğidir. Isı yalıtım levhasının genişliği temel olarak 2-10 cm arasında değişim göstermektedir. Bu değişim, ortamın fiziki koşullarından kaynaklanmaktadır. Isı yalıtım levhasının kalınlığı, mantolama işlemi başlamadan önce tüm koşullar göz önünde bulundurularak hesaplanmalıdır.

Isı yalıtım levhası, dış ya da iç cepheye doğru ve sağlam bir biçimde yerleştirilmelidir. Bu açıdan bakıldığı zaman yalıtım sistemi uygulayan kişinin bilgisinin ne kadar önemli olduğunu anlayabiliriz. Mantolama konusunda uzman kişilerin yapacağı işler, hem kısa; hem de uzun vadede daha yararlı olacaktır. Kaliteli bir mantolama sistemine sahip olmak istiyorsanız bu hususu mutlaka göz önünde bulundurmalısınız. Mantolama işlemi sırasında kullanılan belli başlı elemanları az çok tanımaya başladık. Mantolama sisteminin sahip olduğu en önemli özelliklerden birisi de her türlü ek kaplamalara açık olmasıdır. Yani mantolama yaparken kullandığımız ısı yalıtım levhası, silikonlu boya yerine farklı kaplama sistemleri ile de tamamlanabilir. Bu sayede ortaya farklı tasarımlar ve inşalar çıkabilmektedir. Bu durum, tamamen mantolama tekniğine bağlı olarak değişir.

Isı yalıtım levhası üzerinde ayrıca donatı filesi ve dış cephe kaplama astarı bulunmaktadır. Bu elemanlar, dış cephenin levha ile bağlantısı açısından çok önemlidir. Bağlantının tam olarak sağlanabilmesi adına kullanılan elemanların kalitesi de önemlidir.

Mantolama tekniğinin monte edilmesi esnasında iki tür yöntemin kullanıldığını az önce belirtmiştik. Yapıştırıcı yoluyla levhanın dış cepheye monte edilmesi daha sık kullanılan bir yöntemdir. Bu sebeple bu yöntemin ne şekilde yapıldığını ayrıntılarıyla görmeye çalışalım. İlk olarak ısı yalıtım levhasının düz ve doğru şekle sahip olduğuna bakmalıyız. Isı yalıtım levhası doğru bir şekilde hazırlanmışsa levhanın arkasına ve dört tarafına yapıştırıcı sürülmelidir. Yapıştırıcıyı levhaya sürerken çelik mala ya da benzeri araçlardan yararlanabiliriz. Bu esnada dikkat etmemiz gereken en önemli hususlardan biri yapıştırıcının yoğunluğudur. Yapıştırıcının levha üzerindeki kalınlığı ortalama 2 cm olmalıdır. Bu şekilde verimli bir monte işlemi gerçekleşebilir. Mantolama levhasına yapıştırıcıyı sürerken kenarlara ve ön kısma gelmemesine dikkat edilmelidir. Dübel ya da benzeri araçlar kullanılarak yalıtım levhasının dış cepheye monte edilmesi ise daha farklı bir şekilde yapılmaktadır.  Dübel için açılan özel delikler kullanılarak monte işlemi yapılmaktadır. Yapıştırma harcı sürülürken yapıştırıcının ısı yalıtım levhası üzerinde ne kadar yer kapladığı da çok önemlidir. Yapıştırma harcı, ısı yalıtım levhası üzerinde en az %40-45’lik bir alana sahip olmalıdır. Aksi durumda yapıştırıcının levhayı dış cepheye sağlam bir şekilde sabitlemesi mümkün olmayabilir. Malzemenin ısı yalıtım levhasının yarısını kaplaması, tam verim almanızı sağlayacaktır. Bu sebeple yapıştırıcıyı yarı yarıya kullanmak daha sağlıklı bir sonuç almanıza vesile olur. İsterseniz ısı yalıtım levhasının arka yüzünün tamamını yapıştırıcı ile kaplayabilirsiniz. Ancak bu durumda taşmalara engel olamayabilir, mantolama işleminin ileri safhalarında belli başlı sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Isı Yalıtım / Mantolama Sistemleri

Isı Yalıtım Sistemleri

Binalarda kışın ısı kayıplarını yazın ise ısı kazançlarını önlemek için binanın dış veya iç kabuğunun ısı yalıtım malzemeleri ile kaplanmasıdır. Mantolama yapılarak duvarların ısı geçirgenliği azalırken aynı zamanda mantolama yapılarak kış aylarında içerideki ısının korunması sağlanırken yaz aylarında ise dışarıdaki yüksek ısının bina içerisine girmesi engellenir.

Binalarda ısının korunmasını sağlamak için en uygun yöntem mantolama yani ısı yalıtım sistemleri uygulamasıdır. Isı yalıtımı için en uygun yöntem ise dış cephe mantolama sistemidir. Dış cephe mantolama sistemi kullanarak ısı kayıplarının önüne geçebilmek mümkündür..

Mantolamanın / Isı yalıtımınınfaydaları

* Binanın dış düzeyinin tamamen kaplandıktan sonra yalıtım sağlanır ve  binadaki ısı kaybı önemli bir miktarda azalır. Betonlarda yüksek olan ısı iletim oranı mantolama, ısı yalıtım sistemi uygulanarak azaltılabilir

* Binayı saran ısı yalıtım sistemi sayesinde ısı farklarından dolayı oluşan çatlakların önüne geçilir.

*  Yoğuşma riski en düşük seviyeye geriler.

* Mantolama yapılan bir binanın neme direncinde önemli bir artış olur.

* Yaşam alanı konforunu arttırır.

* Çevreye karşı duyarlıdır.

Dış Cephe Mantolama Nasıl Yapılır?

1) Dış cephe mantolama yapılmadan önce ilk olarak profiller yerleştirilir.

2) Isı yalıtım plakası yapıştırma uygulamasına geçilir. Strofor, taş yünü, fugalı veya karbonlu gibi farklı çeşitlerde olan plakalar özelliklerine göre ayrılmaktadır. Plakalar duvara yapıştırılmak için önce çerçevelerine daha sonra ise iç kısmına sürülür.

3) Plakalama işlemi bittikten sonra belirli aralıklarla dübeller yerleştirilerek duvara sabitlenir.

4) Dübelleme işlemi bittikten sonra plakaların üzeri kalın bir sıva ile kaplanır. Daha sonra Sıvanın üzerine file yerleştirilir ve onun üzerine tekrardan sıvama yapılır.

5) Sıvalar kurumayı tamamladıktan sonra dekoratif kaplama, sıva yapılır.

17 Ocak 2018
2.633 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?