AraWhatsApp
WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp İletişim
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?

Güvenlik Kamera Sistemleri

Güvenlik Kamera Sistemleri

Güvenlik Kamera Sistemleri

ERKUR YAPI güvenlik kamera sistemleri alanında uzun zamandır hizmet veren  ERKUR YAPI son teknoloji güvenlik sistemleri satışı ve kurulumu hizmeti vermektedir. Güvenlik kamera sistemleri özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde hızla artmakta olan apartmanlarda, kamu binalarında ve iş yerlerinde güvenlik amaçlı kurulan kamera sistemleridir. Güvenlik kamera sistemi sayesinde yaşanan bir olay sonrasında ( hırsızlık, gasp, kaza, vs. ) kayıt edilen görüntülerden yaşanan olay ile alakalı bilgi alınabilmektedir. Ayrıca apartman güvenlik kamera sistemleri  hırsızlık girişimlerinde caydırıcı bir etki de yaratmaktadır. Apartman güvenlik kamera sistemleri için gözlemlemek istenilen alana yapılacak ücretsiz keşif çalışmalarımızla en uygun sistemi öneriyoruz.

 

Kullanıldığı amaç doğrultusunda özel bir alana kurulan güvenlik kamera ekipmanları ortak kullanım alanlarındaki görüntüleri denetlenmek üzere kaydetmektedir. Son teknoloji ile güvenlik kamera sistemleri  kullanım alanları da değişkenlik göstermektedir. Güvenlik kamera sistemleri amacının dışında personel çalışma kontrolü, satış hizmeti, iş geliştirme gibi alanlarda da kullanılmaya başlamıştır. Güvenlik kamera firmaları arasında hızlı teknik servis hizmeti ile öne çıkan firmamız, Güvenlik kamera sistemleri konusunda 5 yıllık tecrübeye sahiptir.

 

Güvenlik kamerası sistemleri ile bir noktadan bir çok yeri izleyebileceğimiz gibi farklı noktalardan da büyük bir alanı kayıt altına almak mümkündür. Teknolojinin hızla gelişmesi görüntü ve sesin aynı anda aktarımı ile uzakları yakın yapabilmektedir.Teknoloji güvenlik kamera sistemlerinin kayıt cihazı olmaktan çıkararak iletişim aracı haline getirmiştir.ERKUR YAPI olarak sizlere son teknoloji güvenlik kamera sistemleri ile ihtiyacınız dahilinde en uygun sistemi önererek satış-kurulum-bakım hizmetini eksiksiz olarak sunuyoruz. Kurulumunu yaptığımız bazı sistemler aşağıdaki gibidir.

  • Dome Kamera
  • Speed Dome Kamera
  • Sabit Kamera
  • Network Kamera Sistemi
  • AHD Kamera
09 Aralık 2017
2.438 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?