AraWhatsApp
WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp İletişim
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?

Feneryolu Isı yalıtımı,Mantolama,Dış Cephe Kaplama, Çatı Uygulamaları Hizmetleri

Feneryolu Isı yalıtımı,Mantolama,Dış Cephe Kaplama, Çatı Uygulamaları Hizmetleri

Feneryolu Mantolama, Ses ve Isı Yalıtımı

Feneryolu tarafında bulunan apartmanınıza, Feneryolunda dış cephe mantolama firmaları mı aramaktasınız, mantolama işi yapan firmamızdan, size en cazip ücretlerle dış cephe mantolama işçiliği. Şimdi izolasyon fiyat teklifini öğrenebilirsiniz. Feneryolunda mantolama nasıl yapılır? Yalıtım gerçekleştirilirken çeşitli gereçler ve değişik prosedürleri kullanılmaktadır. Feneryolunda ki mantolama ustaları mesleğinde beceriklidir. Feneryolunda ki mekanınızın yapısına uygun en nitelikli malzemelerle mantolama onarımı yapılır.

Mantolama nedir? Yapıların dış cephelerine uygulanan mantolama çalışması Feneryolunda ki gayrimenkulünüzün ısı izolasyonu sağlayarak yakıt teminini %50 oranında tasarruf sağlamaktadır. Mantolama yazın soğuk, kışın sıcak kalmasını sağladığı gibi rutubetin önüne geçer.

Feneryolu dış cephe mantolama aşamaları, mantolama işini hangi şirkete yaptıracaksanız, ilk olarak Feneryolunda ki mekanınıza, hangi Mantolama ürünüyle meydana getirileceğini seçerek Mantolama işçilik fiyatları hesaplayarak yalıtım anlaşması imzalanarak onarıma başlanır. Feneryolu dış cephe mantolama için fon gereksinimizi bankaların sunduğu ölçülü mantolama kredisi fırsatı sağlanmıştır. Feneryolu mantolama fiyatları , en orantılı ücretleri ve garantili olarak şirketimiz önermektedir. Bu fırsatlardan yararlanmak için bizi arayınız. Artık Kemalpaşa, Meşrutiyet, Esenler, Mimarsinan, Gaziosmanpaşa ve Hürriyette hizmet vermekteyiz.

Feneryolu/Kadıköy – İstanbul

Feneryolu bölgesinde başlattığımız mantolama hizmeti ile beraber artık her boyutta ki binanıza güvenilir şekilde mantolama hizmeti alabilirsiniz. Bilindiği gibi Feneryolu mantolama bölgesi olarak şu sıralar oldukça fazla rağbet görmeye başladı. Mantolama ustası oldukça önemlidir. Nedeni ise mantolama yapılacak olan binanın daha elverişli ve daha kalıcı çözüm olması adına iyi ustalar ile çalışmak önemlidir. Her daim kaliteli firma bulmalı ve bu konu hakkında fikir edinmelisiniz. Genelde Feneryolu bölgesi şu sıralar yerleşke olarak fazlası ile ilerlemeye gittiğinden dolayı yeni yapılan binalar, kentsel dönüşüme uygun şekilde ayarlanıyor ve 2014 yılının sonuna doğru yaklaştığımız bu süreçte de binaların tümünün bu tarz ısı yalıtım sisteminden geçmesi hedefleniyor.

 

Feneryolu dış cephe mantolamanın yanı sıra isterseniz garajlarınıza, depolarınıza ve müstakil evlerinize de bu hizmeti alabilme olanağınız mevcuttur. Sadece alanın müsaitliği ve bina yapınızın mantolamaya uygun olması durumu bizler için yeterli olacaktır. Bölgesel çalışmaların yanı sıra çatı ve diğer onarım ve mantolama hizmetlerini de ayrıcalıklı fiyatlardan müşterilerimize sunuyoruz. Farkımızı görmek ve bizden aldığınız son kalite hizmeti yaşayabilmeniz adına da sunacağımız tüm hizmeti garantileyerek kişi ve kişilere aktarmaktayız. Bizleri Feneryolu mantolama konusunda lider yapan siz müşterilerimize çok teşekkür ederiz!

Bir Bilgi

Feneryolu mantolama olarak garanti belgesi veriyor musunuz?

Tabii ki. Aldığınız hizmeti garantisi altında sizlere sunmaktayız. Zira Feneryolu mantolama firması olarak bu yola başladığımızdan beri pek çok apartmana ve bölgeye mantolama hizmeti verdik ve kişilere garanti kapsamı sunduk. Bu sayede de insanlar bizlere olan güveni daha fazla elde etme şansı buldular. Mantolama hizmetleri garanti belgesi altında sunulmasının yanı sıra, aynı zamanda da uzman ekibimiz ile beraber en kısa sürede tamamlanarak sizlere sunulmaktadır.

Mantolama ile beraber sizlere sağlanacak bazı ekstra durumlar da şu şekildedir;

  • Mantolama hizmeti, her zaman sizlerin çevreci duruma erişmenizi sağlar.
  • Yukarıda da bahsettiğimiz gibi daha az doğalgaz ve benzeri ısıtıcı çalıştırmanıza yardımcı olur.
  • Konforlu ve ferah olmasını sağlar.
  • Yoğuşma gibi durumlardan sizleri uzak tutar.

Mantolama yapıldıktan sonra evimiz ısınır mı?

Feneryolu mantolama adı altında verdiğimiz hizmeti sizlere sınırsız kılmak adına günden güne çalışmaktayız. Isınma konusunda sizlere şöyle bir bilgi verebiliriz. Örneğin havanın soğukluğu 10 derece ve eviniz de bu durum ile alakalı 10 derecelik soğukluk durumuna maruz kalıyor. Feneryolu mantolama firmamızı ziyaret ettikten sonra bizden mantolama talep edip bu hizmeti satın aldığınızda ortalama olarak evinizin +5 derece kadar ısıya eriştiğini göreceksiniz. Hava koşullarına göre her zaman sizlere bu yön de ekstra durum sağlar. Ve bu da sizlerin daha az doğalgaz çalıştırmanıza ve daha çok tasarruf etmenize yardımcı olur.

Mantolama lüks değildir, ihtiyaçtır. 70% yakıt tasarrufu sağlar.

Firma Seçimi Ve Feneryolu Mantolama Firmaları

Unutmayın ısı yalıtımı ve mantolama bir kere yaptırılır.

Feneryolu mantolama firması ararken her zaman en iyi firmaya ulaşmaya çalışın. Pek çok firma sizlere kalitesiz mallar sunarak fiyatları yarı değerinde sunmaktadır. Bu da zamanla aşınmalara ve mantolamaların kendiliğinden açılmasına sebebiyet verebiliyor. Kalitesiz mallar çok soğuk ve sıcak havalar da zamanla aşınmaya uğrarlar. Bu sebepten ötürü tekrardan mantolama yaptırmak zorunda kalabilir ve ekstradan bir masraf harcamak durumunda kalabilirsiniz. Mantolama hizmetleri her zaman doğru mal ve kalite oranında ki tutarlılığı ile sunulmaktadır. Feneryolu mantolama firmaları da bu yön de çalışmalarını sürdürüp sizlere kaliteli mallar sunmak adına da günden güne çalışmaktadır

Firmamız, usta ekibi sayesinde müşterilerle bire bir diyaloga girmekle beraber, sizlere de tüm konu hakkında detaylı bilgiler vermektedir. Feneryolui bu kadar geçerli kılan kısım ise zamanla gelişime açık hale gelmesinden kaynaklıdır. Bundan birkaç sene önce Feneryolu bilindiği gibi pek çok kişi tarafından bilinmeyen bölgelerden birisi halindeydi. Oldukça büyük olan bu kesim, zamanla kentsel dönüşüme uğrayarak şuan Türkiye’de ki sayılı zenginlerin oturduğu, her türlü ulaşımın sağlandığı ve desteğin verildiği bir kent haline de dönüştü. Apartmanların bu kadar iyi görünmesinin tek sebebi de Feneryolu dış cephe mantolama yapılmasından kaynaklı! Çünkü mantolama sizlere sadece bir ısı yalıtımı sistemi sunmaz, aynı zaman da binanızın daha lüks ve daha kaliteli görünmesini de sağlar. Birçok kişinin tercih etme sebebi de bundan kaynaklıdır. Feneryolu ilçemizin tüm mantolama kesimli binaları da şuan kira oranını fazlası ile arttırmasına ve kişilerin daha çok tercih etmesine de neden oluyor.

Feneryolu Mantolama Hizmetleri

Mantolama hizmeti aldığınız binanın gerek bölümleri, gerekte kat ve yükseklik alanı incelendikten sonra ortalama 1-2 hafta içerisinde hizmeti sizlere sunar ve hazır şekilde de tamamlarız. Feneryolu mantolama firmamız, Feneryolu geneli ve Ümraniye taraflarında da hizmet sağlamaktadır. Sadece firmamız Feneryolu de yer alıyor, tüm İstanbul geneline de hizmet vermemiz durumlara göre de bazı illerde de sizlere bu tür desteği sunmaktadır.

  • Mantolama konusunda isim olmuş firmamız, Feneryolu mantolama ustası konusunda işin ehli ve uzmanlaşmış kişilerle çalışmaktadır. 10’dan fazla çalışanımız aynı an da sizlere hizmet vermek adına da çalışmalara başlar.
  • Mühendislerimiz, bu konuyla alakalı sizlere sunacağı hizmetten önce proje taslağı hazırlar ve ondan sonra çalışmalara başlar. Bu da daha çok hizmet anlayışı edinmenize ve daha kaliteli hizmetler almanıza yardımcı olur. Günden güne gelişen teknik ekibimiz, sizlere de hizmet vermek için şimdiden sabırsızlanıyor!
  • Feneryolu mantolama firmaları konusunda lider konumda olan firmamız her daim en uygun fiyata, en doğru hizmeti vermenin yanı sıra; her geçen gün de çalışmalarını bu yönde sürdürmektedir. Hemen bizimle irtibata geçerek binanızın mantolama işlemlerini de yaptırabilirsiniz.

İstanbul Fener Yolu İnşaat,Bina,Isı Yalıtımı,Mantolama,Dış Cephe Kaplama,İzolasyon,Drenaj,Çatı Uygulamaları,Enerji Kimlik Belgesi

1- Mantolama : Binalarınızın dış cephe kaplama, izolasyon, ısı yalıtım işleri firmamızın uzmanlık alanıdır.

Dış Cephe Mantolama

İstanbul içi dış cephe mantolama işleriniz uygun fiyatla ve mümkün olan en kısa sürede tamamlanır ve teslim edilir.

Dış Cephe Kaplama

İstanbul içi dış cephe kaplama işleriniz uygun fiyatla ve mümkün olan en kısa sürede tamamlanır ve teslim edilir.

Isı Yalıtım

İstanbul içi ısı yalıtım işleriniz uygun fiyatla ve mümkün olan en kısa sürede tamamlanır ve teslim edilir.

2- Boya : Bina dış cephe silikonlu su bazlı nano teknoloji boyalar ile bina dış cephe boyama hizmetimizdir. Ayrıca daire boyama iç cephe boyama hizmetimiz vardır.

Dış Cephe Boya

İstanbul içi dış cephe boya işleriniz uygun fiyatla ve mümkün olan en kısa sürede tamamlanır ve teslim edilir.

3- İnşaat : Kat karşılığı daire, müteahhit hizmetleri, yapsat daire satışlarımız vardır. Devam eden satışlarımız için lütfen iletişime geçiniz.

4- Söve : Binalarınızın dış cephelerinde kullandığımız söve çeşitlerinin üretimi ve uygulamasını profesyonelce yapmaktayız. Denizlik, fuga, kat silme, köşe taşı, payanda, sütun, çeşitlerini dilediğiniz model-desen de üretebilmekteyiz.

5- Çatı : Binalarınızın çatılarında tamir ve tadilat yapmak, yağmur suyu oluklarını değiştirmek, kiremit aktarma, şingıl döşeme, çatı yükseltme hizmetlerimiz vardır.

Çatı Yalıtım

İstanbul içi çatı yalıtım işleriniz uygun fiyatla ve mümkün olan en kısa sürede tamamlanır ve teslim edilir.

6- Tadilat : Binalarınızda yapmayı düşündüğünüz tüm tadilat tamirat işlerinizde iç ve dış dekorasyonda deneyimlerimizden faydalanabilirsiniz.

İç Dekorasyon

İstanbul içi iç dekorasyon işleriniz uygun fiyatla ve mümkün olan en kısa sürede tamamlanır ve teslim edilir.

7- İskele : Firmamız bünyesinde bulunan iskeleleri uygunluk ölçüsünde kiralayabilirsiniz.

8- Termal kamera : Isı yalıtımda ısı kaybı raporları önemli yer tutmaktadır. Firmamız termal kameralar ile binalarınızda enerji kayıp ölçümü yapmaktadır.

9- Enerji kimlik belgesi : Yasal zorululuk olan bina enerji kimlik belgelerinizi mantolama işleminizden sonra firmamızdan ücretsiz talep edebilirsiniz.

10- Drenaj : Bina temelinde oluşan nem ve rutübet problemlerinizi engellemek için mutlaka yaptırmanız gereken drenaj işlerinizde firmamıza danışınız.

11- Ferforje ve küpeşte : Dışcephe denince olmazsa olmazlardan ferforje ve alüminyum küpeşte hizmetimiz bulunmaktadır. Kare küpeşte, yuvarlak küpeşte ve elips küpeşte çeşitlerimiz bulunmaktadır.

12- Akıllı bina sistemleri : Binalarınıza uzaktan hükmedebileceğiniz akıllı ev sistemleri firmamız bünyesinde yapılmaktadır. Cephe yalıtım sırasında merkezi uydu sistemlerinden tutunda kapı önü kamerasına kadar bir çok sistem firmamız tarafından binalarınıza uygulanmaktadır.

13- Çevre düzenleme : Peyzaj hizmetimiz bulunmaktadır. Apartman bahçeleri dizaynı, bitkilendirme, çimleme çalışmaları ve sulama – drenaj sistemleri hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Köşe Taşı, Söve ve Fuga Uygulaması      Aynalı Kompozit Kaplama,Söve Uyg.     Köşe Taşı, Payanda Söve, Fuga Uyg.

Bina,Isı Yalıtımı,Mantolama,Dış Cephe Kaplama,İzolasyon,Drenaj,Çatı Uygulamaları,Enerji Kimlik Belgesi

Anahtar Teslimi Komple Tadilat ,
Ev Tadilatı, Villa Dekorasyonu,
Mutfak Tadilatı, Banyo Tadilatı,
Çatı Yapımı, Çatı Tamiri, Çatı Aktarma, Çatı İzolasyonu,
Ahşap Çatı, Onduline Çatı, Shingle Çatı, Çelik Çatı,
Fayans, Seramik, Granit, Kalebodur Döşeme…
Cam Mozaik, Btb, Doğal Taşlar, Çini gibi uygulamalar,
Alçıpan Bölme, Asma Tavan Sistemleri,
Duvar Kağıdı, Kartonpiyer, Stropiyer Uygulama,
Duvar Yapımı, Ytong Örme, Cam Tuğla, Taş Duvarı, İnşaat Duvarı,
Boya Badana İşleri, Bina Cepheleri, Ev yada Daire Boyama,
Beton Şap Atımı, Hazır Beton Uygulamaları,
Taş Fırın, Kara Fırın Yapımı,
Barbekü & Şömine Yapımı,
Su Tesisatı, Doğalgaz, Kalorifer , Sıhhi Tesisat,
Lambiri, Laminant Parke, Sistre Cila,
Doğal ve Yapay Şelale,
Bahçe Peyzaj Düzenlemeleri,
Duvar Yıkım Kırım İşleri,
Moloz Atımı,Moloz Taşıma İşleri,
Kara Sıva, Alçı Sıva,
Havuz Yapımı , Kaplama Hizmeti..

27 Ocak 2018
3.007 kez görüntülendi
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?