AraWhatsApp
WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp İletişim
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?

FAYANS VE SERAMİK İŞLERİ

FAYANS VE SERAMİK İŞLERİ

Hertürlü fayans işleriniz güven ve kalite ile yapılır.Firmamız deneyimi ile siz değerli müşterilerine; fayans, seramik, çatı aktarma ve çatı izolasyonu, mantolama, bina giydirme, su tesisatı, fayans işçiliği, karo döşeme, inşaat dekorasyon konularında hizmet vermektedir.

Fayans tadilat işleriniz için bizi arayınız.

Kocaeli fayans tadilat işleri Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile fayans, seramik, karo işlerinizi, su tesisatı ve mantolama işlerinizi Kaliteden ödün vermeden yapıyoruz. Nerede olursanız olun ne kadar bir alanda işiniz varsa farketmez arayın Erkur Yapı ile tanışın. İnşaat tadilat ve dekorasyonunda maksimum Fayda minumum fiyat. Anahtar teslimi komple bina fayans ve seramik işleriniz zamanında ve kaliteli olarak yapılır Yaşam alanlarınızın en önemli kısımlarını oluşturan banyo, mutfak, balkon vb yerlerimizin hem konfor hemde sağlıklı olmasını sağlayan en önemli unsur fayans ve fayans ustası işçiliğidir

Banyo zemin döşemesi söz konusu olduğunda fayans modelleri en çok tercih edilen seçenektir. Bunun sebebi uzun yıllar dayanıklı olması ve bakımı kolay olması. Leke tutmayan, iz bırakmayan yüzeyinin sadece bez ve duru suyla bile kolayca temizlenebilir olması en büyük avantajı. Bir diğer avantajı da bir çok çeşit ve modeli bulunması. Banyo fayans model ve çeşitlerinin çok fazla olması kafanızı karıştırıyor olabilir. Fayans döşemesi seçerken banyonuzun dekorasyonunu ve kişisel zevklerinizi ön planda tutmalısınız. Eğer tek renk fayans değil de desenli fayanslarda karar kıldıysanız, biz size ilham vermesi amacıyla farklı banyo dekorasyonlarıyla beraber zemin döşemesi modellerinden oluşan bir galeri düzenledik.

Fayans ve seramik işleriniz itina ile anahtar teslimi yapılır.

Banyo, tuvalet ve mutfaklar. ıslak alanlar dediğimiz bu mekanların hem zemininde, hem de duvarlarında seramik kullanılır. Bunun en önemli sebebi seramiğin ıslak alanlar dediğimiz bu alanları nemden ve buhardan korumasıdır. Zengin fayans ve seramik çeşitleri ve uzman çalışanlarımız ile yaşam alanlarınız için çözümler sunmaktayız.

Mutfak duvarlarında seramik kullanma ülkemizde yaygın değildir. Ancak yemek ve su buharları ile nemli bir ortam olmasından dolayı aslında mutfaklar da ıslak alanlardır. Banyo ve tuvaletlerde zeminden duvara boydan boya seramikle korumak en doğru seçenektir. Mutfaklar ise belli bir bölgeyi muhafaza etmek yeterli olacaktır.Dış ıslak alanlar olarak adlandırılan balkon ve terasların da tüm yüzeyleri için en iyi kaplama malzemesi olarak seramik önerilmektedir..Çünkü, seramik hem ısı kaybını daha iyi önler, hem de gürültüyü daha az geçirir. Bu alanlar dışında hastane ve sağlık kuruluşları temizliğin en önemli olduğu mekanlardır. Bu nedenle üzerinde mikrop barındırmayan ve leke tutmayan en ideal kaplama malzemesi olarak bu mekanlarda seramik çok yaygın olarak kullanılmaktadır.Tüm laboratuvarlar, ameliyathaneler, hasta odaları, eczaneler, ilaç üretim tesislerinde yüksek hijyenik ortam temin ettiği için seramik kullanılmaktadır. Seramikle kaplanan dış mekan ve cepheler yıllarca doğanın tüm etkilerine karşı direnir.

Fayans ve Seramak Kaplamanın Faydaları:

  • Kapladığı alanı nemden ve buhardan korur.
  • İyi bir yalıtım aracıdır.
  • Kolay temizlenebilir, leke tutmaz.
  • Estetik ve dayanıklıdır.
05 Aralık 2017
3.280 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?